Strony internetowe, aplikacje

Tworzymy i projektujemy aplikacje internetowe oparte na Vue.js, sklepy z wykorzystaniem Magento i WooCommerce oraz strony firmowe. Jeżeli chcesz osiągnąć więcej, zdobyć większe grono klientów - daj znam znać.

Dopasowanie

W Pixes nic nie robi się taśmowo. Żeby przystąpić do pracy, musimy poznać potrzeby Twoje jak i Twoich klientów. Dopiero wtedy wspólnie wybieramy ścieżkę działania, idealną dla Ciebie.

Responsywność

Wszystkie projekty wychodzące z naszej pracowni dopasowywane są do każdego urządzenia mobilnego. Ze względu na ciągle rosnącą liczbę użytkowników mobilnych, kładziemy na to szczególny nacisk.

Przejrzystość

Jest to słowo klucz przy tworzeniu nowych projektów. Wszystko musi być zaprojektowane i stworzone tak, aby maksymalnie ułatwić użytkownikowi poruszanie się po stronie, sklepie, aplikacji.

Zastanawiasz się kto może zrobić Ci stronę internetową lub napisać aplikację? Idealnie trafiłeś, nasi developerzy są do Twojej dyspozycji! Razem zrobimy coś, co odpowie wymaganiom Twoim i Twojego klienta.

Skontaktuj się z nami

Firma Pixes pomogła nam wykorzystać internet do celów biznesowych i przeskoczyć konkurencję. Współpracujemy już od wielu lat. Od projektów bannerów i ulotek, po sklepy internetowe, strony i AdWords. Na bieżąco rozwiązują wszystkie nasze problemy. Świetny kontakt!
avatar
Krzysztof Mularski
euroczystosc.pl

Porozmawiajmy o Twoim projekcie !