Sklepy internetowe

Sklepy internetowe z racji dużego ruchu wymagają ciągłej aktualizacji. Projektujemy, tworzymy, prowadzimy i analizujemy zachowania klientów Twojego sklepu. Wszystko po to, żeby użytkownik czuł się na Twojej stronie swobodnie i chętnie odwiedził ją ponownie.

Projekt i wykonanie

Nasze projekty sklepów opieramy głównie na platformach WooCommerce oraz Magento. Zawsze zaczynamy od analizy potrzeb Twoich klientów i branży. Następnie przedstawiamy projekt, po którego zaakceptowaniu przystępujemy do prac.

Prowadzenie

Jeżeli chcesz się skupić na wysyłce i obsłudze klientów Twojego sklepu, prowadzenie go zostaw nam. W związku z dużą rotacją produktów, często pojawia się problem z utrzymaniem stanów magazynowych. Nie przejmuj się tym więcej, tą kwestią zajmiemy się sami.

Opieka

Oferujemy opiekę nad sklepem w przypadku problemów z jego działaniem lub z drobnymi przeróbkami np. bannerów reklamowych, aktualizacją itd.

Chcesz odświeżyć swój sklep albo z przytupem wejść w najlepiej rozwijający się obszar w Polsce? Pomożemy Ci rozwinąć Twój pomysł. Brakuje Ci czasu? Służymy pomocą.

Skontaktuj się z nami

Pixes prowadzi nam sklep internetowy, projektuje bannery reklamowe i kampanię AdWords. Jesteśmy bardzo zadwoleni ze współpracy. Polecam każdemu.
avatar
Krzysztof Mularski
bonus czystosc s.c.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie !