Projektowanie graficzne: pierwsza i jedna ważniejszych rzeczy

Projektowanie jest podstawą przy tworzeniu każdego nowego sklepu czy strony. W fazie projektu możemy odnotować ewentualne błędy i zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

UX

User experience to przede wszystkim analiza zachowań użytkownika, który odwiedza Twoją stronę lub sklep. Analizujemy i słuchamy użytkownika, żeby usprawnić mu jak najbardziej poruszanie się po Twojej stronie.

Responsywność

Nasze projekty zawsze zawierają wersje na urządzenia mobilne. Dostajesz ich od nas trzy: na komputer, tablet i telefon. Tylko wtedy jesteśmy w stanie wyeliminować błędy już w fazie projektowania.

Przejrzystość

Jest to słowo klucz, które pozwala użytkownikom Twojej strony na sprawne poruszanie się. Jest to też bez wątpienia nasza myśl przewodnia przy projektowaniu.

Przed zakodowaniem aplikacji czy strony musisz mieć jej projekt, żeby za wczasu wyeliminować błędy jeszcze przed wdrożeniem strony. Nasi graficy zajmą się tym!

Skontaktuj się z nami

Pixes prowadzi nam sklep internetowy, projektuje bannery reklamowe i kampanię AdWords. Jesteśmy bardzo zadwoleni ze współpracy. Polecam każdemu.
avatar
Krzysztof Mularski
euroczystosc.pl

Porozmawiajmy o Twoim projekcie !