Kampanie Reklamowe Google AdWords

Kampanie AdWords, jest to najszybszy i najskuteczniejszy sposób dotarcia do klienta. Dzięki nim Twoje reklamy Google, mogą pojawić się na pierwszych stronach po wyszukaniu danego hasła w wyszukiwarce.

Jak działają Reklamy Google?

Dzięki reklamom płatnym za kliknięcie, pojawiasz się na początku wyników. Daj się znaleźć Twoim klientom właśnie wtedy, kiedy Cię szukają. Jeśli klient wyszuka frazę związaną z Twoją działalnością.

Analiza kampanii AdWords

Najpierw wspólnie zastanowimy się po jakich słowach kluczowych klienci wyszukują Twoją firmę. Jeśli prowadzisz juz kampanię, sprawdzimy jak ona sobie radzi i czy nalezy coś w niej zmienić.

Dotrzyj do klienta z reklamami Google

Google AdWords pomoże Ci przyciągnąć nowych klientów, zwiększyć Twoją sprzedaż online lub zachęcić ich do powrotu.

Reklama Adwords w wyszukiwarce

Reklamy Google pojawiają się wtedy, kiedy użytkownicy szukają produktów, które Ty masz w ofercie. Dzięki temu pojawiasz się od razu na pierwszych stronach wyszukiwań bez długiego i żmudnego pozycjonowania. Na reklamy przeznaczone są pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania.

Zobacz więcej

Reklama graficzna

Reklama graficzna, to niezwykle łatwe dotarcie do Twoich klientów. Dzięki bannerom umieszczonym na różnego rodzaju popularnych serwisach Twoja rozpoznawalność marki znacznie wzrośnie. Nie czekaj i zacznij reklamować się wszędzie tam, gdzie są Twoi klienci. Zaprojektuj z nami swoje reklamy i pokaż się klientom już teraz.

Zobacz więcej

Kampania AdWords Remarketing

Remarketing, to najprostsza droga do klientów, którzy wcześniej interesowali się Twoim produktem. Reklamy remarketingowe wyświetlają się osobom, które odwiedziły Twoją stronę lub użyły aplikacji mobilnej. Dzięki remarketingowi nawiążesz z nimi ponowny kontakt i pomożesz im podjąć decyzję o kupnie.

Zobacz więcej

Google e-commerce, produktowa

Dzięki reklamie produktowej możesz w efektywny sposób promować swoją ofertę internetową lub lokalną. Idealne dla sklepów internetowych. Możesz wyświetlać podstawowe informacje o produktach w formie grafiki już w reklamie.

Zobacz więcej

Zakupy Google

Jest to zyskujący na popularności serwis do zakupów od Google. Pozwala na pokazanie swojej oferty produktów i porównanie jej z konkurencją. Jeśli sprzedajesz swoje produkty w internecie, to jest to rozwiązanie, które pozwoli klientowi na szybkie porównanie produktów z konkurencją.

Zobacz więcej

Reklama aplikcji

Reklamy aplikacji, to niezwykle łatwy sposób na wypromowanie Twojej aplikacji na iOS lub Androida. Docierasz do wszystkich, którzy intersują się danym tematem. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym jak promować swój produkt, daj nam znać. Wybierzemy najlepszą opcję dla Ciebie.

Zobacz więcej
Dobrze skonfigurowana kampania AdWords, to przede wszystkim dobra analiza gupy docelowej, dobranie odpowiednich słów kluczowych i reklam oraz ciągła optymalizacja.

Skontaktuj się z nami

Pixes prowadzi nam sklep internetowy, projektuje bannery reklamowe i kampanię AdWords. Jesteśmy bardzo zadwoleni ze współpracy. Polecam każdemu.
avatar
Marcin Piechanowski
bonus czystosc s.c.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie !